Uğurlu Hediyeler, Türkiye’nin öncü grup şirketleri arasında yer alan Uğur Şirketler Grubu bünyesindeki dört markası ile başlattığı ortak bir müşteri sadakat programıdır.

Uğurlu Hediyeler adı altında hayata geçirilen sadakat programı; Uğur Soğutma’nın online satış sitesi satis.ugur.com.tr, Uğur Entegre Gıda (Ufresh) online satış sitesi www.ufresh.com.tr , Uğur Motorlu Araçlar (Motovento) online satış sitesi www.motovento.com ve Kuteks online satış sitesi satis.kuteks.com.tr yapılan tüm alışverişlerinizde alışveriş tutarınıza denk gelen puan kazanmaktasınız. Sevk edilen tüm siparişlerden kazandığınız bu puanları Uğurlu Hediyeler adı altında www.ugurluhediyeler.com toplanıyor ve bu puanlar aynı profil bilgileriniz ile giriş yapabildiğiniz www.ugurluhediyeler.com havuzunda yer alan şirketler grubu bünyesindeki markalara ait ürünlerden oluşan hediyelerde harcayabiliyorsunuz.

NASIL ÜYE OLACAKSINIZ?

Uğur Şirketler Grubu bünyesindeki Uğur Soğutma’nın online satış sitesi https://satis.ugur.com.tr, Uğur Entegre Gıda (Ufresh) online satış sitesi http://www.ufresh.com.tr , Uğur Motorlu Araçlar (Motovento) online satış sitesi https://www.motovento.com veya Kuteks online satış sitesi https://satis.kuteks.com.tr internet sitelerinden gerçekleştirdiğiniz üye kaydında verdiğiniz bilgiler ile alışveriş yaptıktan sonra cep telefon numaranıza gelen mesajla üye olabiliyorsunuz.

NASIL PUAN KAZANACAKSINIZ?
Uğurlu Hediyeler sisteminde, Uğur Soğutma’nın online satış sitesi https://satis.ugur.com.tr, Uğur Entegre Gıda (Ufresh) online satış sitesi http://www.ufresh.com.tr, Uğur Motorlu Araçlar (Motovento) online satış sitesi https://www.motovento.com veya Kuteks online satış sitesi https://satis.kuteks.com.tr internet sitelerinden gerçekleşen ürün alımlarıyla birlikte belirlenmiş olan oranda hediye puanlar kazanacak ve bu puanlarınızı dilediğiniz zaman dilediğiniz şekilde harcayabileceksiniz.

PUANLARIM KARŞILIĞINDA HEDİYE ALABİLMEM İÇİN EN AZ KAÇ PUAN BİRİKTİRMEM GEREKLİ?
Puanlarınız karşılığında hediye alabilmeniz için en az 500 puan biriktirmemiz gerekmektedir. 500 puanın altında bir puana sahipseniz puanınız tutan ürün veya ürünleri tek veya çoklu şekilde hediye siparişi veremezsiniz.

2. VE DİĞER SİPARİŞİMDE BİRİKTİRMEK ZORUNDA OLDUĞUM PUAN BARAJI VAR MIDIR ?
Evet tek veya çoklu 2. veya diğer hediye siparişlerinizde 500 puan biriktirme zorunluluğunuz bulunmaktadır.

HEDİYENİZİ NASIL SEÇECEKSİNİZ?
Biriktirdiğiniz puanlar 500 puana ulaştığında Hediye Kataloğunda hedeflediğiniz hediyenin puanına ulaştığında, hediye taleplerinizi  www.ugurluhediyeler.com web sitesi üzerinden seçebilirsiniz.

HEDİYENİZİ NASIL ALACAKSINIZ?
Uğur Şirketler Grubu tarafından onaylanan hediyeleriniz adresinize kargo ile ulaştırılacaktır. Kargo bedelleri Uğur Şirketler Grubu tarafından karşılanacaktır.

ALIŞVERİŞLERİMDEN NE KADAR PUAN KAZANIRIM?

Uğurlu Hediyeler sisteminde, Uğur Şirketler Grubu bünyesindeki; Uğur Soğutma’nın online satış sitesi https://satis.ugur.com.tr, Uğur Entegre Gıda (Ufresh) online satış sitesi http://www.ufresh.com.tr , Uğur Motorlu Araçlar (Motovento) online satış sitesi https://www.motovento.com'dan gerçekleştirdiğiniz alışveriş tutarınızın %5’ine karşılık gelecek para karşılığı puan, Kuteks online satış sitesi https://satis.kuteks.com.tr yapılan tüm alışverişlerinizde alışveriş tutarınızın %2,5 karşılık gelecek para karşılığı puan kazanılmaktadır.

İSTEDİĞİM HEDİYE İÇİN PUANIM YETMİYOR NE YAPABİLİRİM?
Uğurlu Hediyeler web sitesine istediğiniz hediye için puanınız yetmediği taktirde Uğur Şirketler Grubu bünyesindeki; Uğur Soğutma’nın online satış sitesi  https://satis.ugur.com.tr, Uğur Entegre Gıda (Ufresh) online satış sitesi  http://www.ufresh.com.tr, Uğur Motorlu Araçlar (Motovento) online satış sitesi  https://www.motovento.com ve Kuteks online satış sitesi  https://satis.kuteks.com.tr adreslerinden daha çok alışveriş yaparak daha fazla puan biriktirebilmenin yanı sıra Uğur Şirketler Grubu bünyesindeki farklı şirketlerin online satış sitelerinden yaptığınız alışverişlerde de kullanıcı bilgilerini aynı olması durumunda  www.ugurluhediyeler.com web sitesindeki hesabınıza tüm puanlar yüklenecektir.

ŞİFREMİ UNUTTUM NE YAPMALIYIM?
Eğer Şifrenizi unuttuysanız Giriş yapılan ekranın alt kısmında bulunan “Şifremi Unuttum” bölümünü tıklayın ve karşınıza çıkan ekrana telefon numaranızı yazarak gönder tuşuna basın. Yazdığınız telefon numarasına geçici şifreniz sms olarak gönderilecektir. Geçici şifre ile giriş yaparak tekrar kendinize yeni bir şifre belirliye bilirsiniz.

DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR!
1. Uğur Şirketler Grubu tarafından hazırlanan bu kampanya 01.01.2016-31.12.2016 tarihleri arasında geçerli olup, Uğur Şirketler Grubu önceden bildirim yapmadan ve herhangi bir neden göstermeden bu kampanyayı durdurabilir veya uzatabilir.
2. Mevzuat değişikliği, resmi merci veya yargı kararları kapsamında kampanyanın durdurulması sonucunu doğuracak herhangi bir durumun meydana gelmesi halinde, önceden haber vermeksizin kampanyanın durdurulmasından dolayı Uğur Şirketler Grubu hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz ve Uğur Şirketler Grubu’ndan herhangi bir tazminat talep edilemez.
3. Her türlü anlaşmazlık halinde Uğur Şirketler Grubu ve Omega Big Data’nın kayıtları esas alınacaktır.
4. Görsel ve tasarım hatalarından oluşacak sorunlardan firma sorumlu tutulamaz.
5. Kazandığınız puanları www.ugurluhediyeler.com adresinden öğrenebilirsiniz.
6. Seçilen hediyelerin teslim adresleri, Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde ve hafta içi 09.00 - 18.00 saatleri arasında bulunacağınız bir adres olmalıdır.
7. Kurulum gerektiren ürünler için, ürünü aldıktan sonra ilgili servis hattının aranması gerekmektedir.
8. Hediye Kataloğunda yer alan ürünler stoklarla sınırlıdır. Gerekli görüldüğünde model, desen, özellik ve renklerde değişiklik olabilir.
9. Seçilen hediyelerde herhangi bir değişiklik yapılamaz. Seçtiğiniz hediyenin herhangi bir nedenle sağlanamaması durumunda, eşdeğerde bir ürün ya da bir üst modeli tarafınıza gönderilir.
10. Seçtiğiniz hediyelerin www.ugurluhediyeler.com adresinden sizin için tanımlanmış kullanıcı adı ve şifre ile sisteme giriş yaparak işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
11. Hediyelerinizin sağlamlığını kontrol ettikten sonra teslim alınız! Herhangi bir hasar tespit etmeniz durumunda, ürünü teslim eden kargo firması tarafından tutulacak hasar tespit tutanağı ile birlikte ürünü iade ediniz! Aksi halde teslimat onayından sonra tarafımıza ya da kargo firmasına yapılacak hasar tespiti ve itirazlar kabul edilmeyecektir.
12. Hediye puanlarınız ve hediyeler nakde çevrilemez.
13. Kampanyanın başlamasını takiben teknik destek ile ilgili durumlarda www.ugurluhediyeler.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.
14. Hediye siparişi verilmesi, bu belgede yer alan tüm şartların kabulü anlamına gelir.

Uğurlu Hediyeler Web Sitesi