Sosyal Sorumluluk

Kuteks için “Kurumsal Sosyal Sorumluluk” bir gereklilik değildir. Bu, çalışanlarımız ve tüm bileşenlerimizle içselleştirdiğimiz bir davranış biçimidir; yani zorunluluk değil, sorumluluktur.

Bu anlayışla ülkemizin ve dünyamızın geleceğine dair bir duyarlılık oluşturmaya ve bu duyarlılığı mümkün olduğunca daha geniş çevrelere yaymaya gayreti göstermekteyiz.

Kuteks olarak, kurumsal sosyal sorumluluk anlayışımızla, çevre, eğitim ve sağlık konularında çeşitli toplumsal paylaşım projelerine düzenli ve sürekli olarak destek vermeyi amaçlıyoruz. Çalışanlarımıza ve onların ailelerine, müşterilerimize, üniversitelere, sivil toplum kuruluşlarına ve diğer paydaşlarımıza karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek için özenle çalışıyoruz.

Sağlık alanında ise önemli sivil toplum kuruluşları ile ortak çalışmalar yürütmekteyiz. Personellerimizin belirli periyotlarda gönüllü kan bağışı vermesini; sigaranın zararları ve benzeri konularda bilgilenmelerini sağlıyoruz. Her fırsatta da sağlık alanında yürütülen projeleri gönülden destekliyoruz.

Özenli davranmayı benimsiyor, çevreye, insanlığa, gelecek kuşaklara ve kendimize duyduğumuz saygının bir yansıması olarak görüyoruz. Bu nedenle Kuteks A.Ş. olarak, sahip olduğumuz kaynaklarımızı daha verimli kullanıyor ve şirketimiz içerisinde geri dönüşümü en etkin şekilde sağlamaya özen gösteriyoruz.

Kuteks A.Ş. Kurumsal Sosyal Sorumluluk bilinci kapsamında, sizlere destek olmak, ihtiyaç ve taleplerinizi karşılamak amacıyla, başvuru sistemini web sayfasına taşımıştır. Sosyal Sorumluluk Talep formunu doldurarak isteklerinizi bizlere iletebilirsiniz.

Forma ulaşmak için tıklayınız.